Верховна Рада переходить на голосування за відбитками пальців

yaizakon.com.ua

Голова парламенту Дмитро Разумков виступив із заявою, що зробить всі можливі заходи, щоб парламентарії якомога швидше стали користуватися системою голосування за відбитками пальців. Однак, за словами Разумкова, це не такий швидкий процес, як йому хотілося б.

На питання про те, що перешкоджає впровадженню такої системи прямо зараз, спікер зазначив, що в першу чергу необхідно встановити систему «Рада – 4». До цього йшлося лише про сенсорну кнопку, однак вона не сертифікована.

Голова ВРУ зазначив, що в ході голосування на першому засіданні парламенту 9-го скликання в залі була присутня якась напруженість. При цьому, він додав, що у нього, як у низки інших парламентаріїв не спрацювала кнопка для голосування.

yaizakon.com.ua

Так, він зазначив, що потрібно впровадити таку систему, яка б назавжди викорінила таку ганебну практику як «кнопкодавство». При цьому, це повинна бути не просто сенсорна кнопка, при голосуванні необхідно фіксувати особу кожного нардепа. У зв’язку з цим, найбільш прийнятним варіантом є відбиток пальця. Разумков зазначив, що на даний момент така функція є практично у всіх смартфонах.

Поряд з цим, Разумков додав, що на даний момент він не може сказати, коли така система буде впроваджена у Верховну Раду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*