Інженери з Польщі та України розробили “пасіку майбутнього”

agrolife.archil.net

Інтегрована новинна платформа «Agri-gator» інформує про те, що група з інженерів з України та Республіки Польща у результаті спільної роботи розробила «пасіку майбутнього». У даній пасіці кожен з «розумних» вуликів оснащений електронними IoT пристроями, завдання яких полягає у передачі інформації про життя бджіл на пристрій пасічника.

Згідно з інформацією, крім нашої держави подібні пасіки протягом декількох років успішно функціонують у Республіці Польща та Канаді. Також йде процес підготовки відкриття «пасік майбутнього» в Ізраїлі, Сполучених Штатах Америки та в Європейських державах.

Відзначається, що щорічно до команди розробників підключається велика кількість вчених, інженерів та бджолярів, які професійно цим займаються, з різних держав. Але автори запатентували свій проект в Україні.

agrolife.archil.net

За словами автора ідеї даного проекту Ігоря Курдіна, «пасіки майбутнього» сприятимуть створенню у нашій державі принципово нового ринку — ранку запилення, оцінюваний ефект від якого становить 2-4 млрд доларів на щорічній основі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*