Рівень корупції в органах прокуратури України зашкалює, – експерт

Newsone.ua

Головною темою однієї з останніх статей експерта Українського інституту майбутнього Євгена Єніна стала низька ефективність реформ, що проводяться в Генеральній прокуратурі України (ГПУ). На думку автора, попри спроби деяких ЗМІ та окремих політиків представити, ніби реформи, що впроваджуються в ГПУ, призводять до позитивних змін, на практиці ситуація як і раніше залишається критичною.

Єнін зазначив, що такі «гучні» події, як створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), запровадження конкурсного відбору в органи прокуратури та розвінчання стереотипу про «недоторканість прокурорів» не принесли очікуваного ефекту, оскільки здебільшого ці нововведення мали поверхневий характер. На думку Єніна, поки не вирішені такі глибинні проблеми як високий рівень корупції й низькоякісне виконання управлінських задач, не варто говорити про успішне реформування ГПУ.

Newsone.ua

Крім того, на думку Єніна, ще однією проблемою є неготовність до впровадження цифрових технологій, а також слабка взаємодія з міжнародними партнерами через високу політизацію ГПУ та відсутності довіри до роботи органу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*