США розробляє систему для боротьби з дезінформацією в соцмережах

ukdevilz.com

На замовлення Агентства передових дослідницьких розробок Міноборони США (DARPA) у найближчі 4 роки буде створена автоматизована система «СемаФор», яка дозволить боротися з масштабними кампаніями дезінформації в соцмережах. Відзначається, що нове програмне забезпечення зможе знаходити фейкову інформацію, аналізуючи текстові повідомлення в соцмережах, а також фото, аудіо та відеоматеріали.

Передбачається, що програма зможе виявляти фейкову інформацію ще до того, як вона встигне поширитися всією мережею Інтернет, й фейкові новини стануть вірусними. «СемаФор» зможе аналізувати близько 500 тис. записів й виявляти смислові розбіжності. На думку авторів проекту, це багато в чому ускладнить роботу фальсифікаторів й дозволить завжди бути на крок попереду.

ukdevilz.com

При цьому фахівець з комунікацій Дженніфер Грайгіл зазначила, що без належного законодавчого супроводу даний проект навряд чи стане успішним. Тому на етапі підготовки до запуску «СемаФор» необхідно внести низку змін у законодавство, що дозволить новій системі запрацювати на повну потужність.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*