На території острова Хортиця буде побудований розважальний парк атракціонів за типом Діснейленду

www.look.com.ua

Президент України Володимир Зеленський виступив з ініціативою відкриття на острові Хортиця масштабного розважального парку атракціонів, який би нагадував всесвітньо відомий Діснейленд. На думку голови держави, це дозволить залучити в Україну інвестиції й туристів з усіх куточків світу.

На думку Зеленського, о. Хортиця ідеально підходить у якості локації для такого глобального проекту. Він переконаний, що новий парк атракціонів принесе прибуток як інвесторам, які вкладуть гроші в реалізацію даного проекту, так і країні в цілому.

www.look.com.ua

Зеленський підкреслив, що сьогодні однією з головних проблем України у сфері інвестицій є те, що іноземці просто не знають, у що їм вкладати гроші. Президент зазначив, що поки інвестори не зрозуміють, в чому полягає користь від інвестування в Україну, навряд чи можна розраховувати на будь-які успіхи у цій сфері. На думку Зеленського, необхідно донести до потенційних інвесторів інформацію про можливості, які перед ними можуть відкритися, зокрема в Донецькій, Одеській, Дніпропетровській та інших областях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*