Прихильники проросійського блогера Анатолія Шарія побили головного редактора вінницького ЗМІ

ua.news

Андрій Качор, який обіймає посаду головного редактора вінницького видання «Veжa» розповів про напад, жертвою якого він став у місті Вінниця. Журналіст упевнений, що його нападники є прибічниками Анатолія Шарія — проросійського блогера.

Згідно з інформацією, інцидент стався в ніч з 30 на 31 серпня, а невідомі особи, які брали участь у нападі, зникли.

За словами журналіста, при зверненні до правоохоронних органів йому заявили, що справу буде занесено до реєстру лише 2 вересня, після чого 3 числа він зможе отримати направлення на судмедекспертизу, оскільки понеділок є вихідним.

Андрій Качор повідомив, що він почав отримувати погрози від прихильників блогера після того, як була опублікована новина про спалення агітації Анатолія Шарія, де містився коментар про його жаль, що не сам блогер горить. Журналіст відзначив, що кількість погроз досягала позначки у кілька сотень. Після чого він написав заяву у поліцію за фактом погроз. Однак Качор вважає, що розслідуванням цієї справи ніхто не займався.

На даний момент, слідство надсилає фотографії можливих нападників. Серед них є людина, у причетності якої журналіст впевнений на 99%.

Андрій Качор повідомив, що попередні висновки лікарів свідчать про забиття м’яких тканин, гематомах, ознаках струсу мозку, а також опухлої частини лиця, що швидше за все буде кваліфіковано як легкі тілесні ушкодження.

Проросійський блогер Анатолій Шарій прокоментував інцидент у своєму відеоблозі. За його словами він є противником насильства та тілесних розправ.

ua.news

У своєму відеоролику блогер вставив розповідь учасника інциденту — Артема. Він повідомив, що відпочивав у барі, де також проводив час Качор. Після на вулиці Артем попросив відповісти журналіста на кілька запитань, на що той погодився. Журналіст був у стані алкогольного сп’яніння та надмірно відреагував на питання Артема з приводу звинувачень вінничан у сепаратизмі та загроз “шашликів, як на 2 травня в Одесі”, схопивши юнака за руку. Артем вирвав руку та “дав йому дружній підсрачник” (збережена лексика оповідача). Качор спіткнувся об розбиту бруківку та сів. Юнак поцікавився станом журналіста, вони деякий час пробули біля бару, а потім журналіст пішов у бар, а Артем додому.

Хлопець зазначив, що біля бару встановлена камера відеоспостереження, де можна побачити реальну історію. Насправді не було групи били людей, як писав Качор, а тільки він один.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*