Олігарх Ігор Коломойський збунтувався проти МВФ і Заходу

cementkuwait.com

Український бізнесмен Ігор Коломойський, якому низка засобів масової інформації та політичних оглядачів приписують неофіційний вплив на президента України Володимира Зеленського, залишив жорсткі висловлювання на адресу західних партнерів нашої країни. Резонансні заяви були зроблені ним в інтерв’ю Інтернет-виданню «Цензор.нет».

За словами Ігоря Коломойського, Україна потребує матеріальної допомоги з боку західних держав, інакше російські танки просунуться далі Донецька. Бізнесмен пояснив, що недопущення «російських танків біля Львова» обійдеться Сполученим Штатам і Євросоюзу у відповідні гроші.

Коломойський зазначив, що через незацікавленість західних країн в Україні, наша держава практично не побачила грошей від іноземних партнерів.

cementkuwait.com

Коментуючи фінансування з боку Міжнародного валютного фонду, Коломойський заявив, що ця фінансова організація надала Україні 15 мільярдів доларів США, забравши назад 13 мільярдів доларів, в зв’язку з чим бізнесмен назвав їх «кровожерами» та «мироїдами». Україна їх не цікавить, підсумував колишній голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*