Офіс президента України відмовився від переїзду з Банкової

begemot.media

Андрій Богдан, який є керівником Офісу голови держави, в ефірі одного з телевізійних каналів виступив із заявою про те, що в даний час відсутні можливості, при яких Офіс президента міг би переїхати з вулиці Банкової, розташованої в центрі столиці.

Так, керівник ОПУ звернув увагу, що пошуки оптимального варіанту для переїзду не принесли результатів. Водночас, він нагадав, що ОПУ планувалося перенести в Український дім, а на Банковій зробити музей. Проте проведення ремонтних робіт є тривалим процесом, у зв’язку з чим, необхідності робити тимчасовий офіс немає.

Сергій Шефір, який є першим помічником голови держави, також зазначив, що пропозицій про переїзд у новий офіс не надходило.

begemot.media

Варто відзначити, що ініціатива перенесення Адміністрації голови держави з вулиці Банкової належала нинішньому президенту Зеленському. З даною ініціативою він виступив перед другим туром виборів президента.

Поряд з цим, колишній голова Управління державної охорони Валерій Гелетей заявляв, що переїзд адміністрації в інше місце призведе до низки проблем та ускладнить охорону президента.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*