«Батьківщина» влаштувала демарш на засіданні комітету Верховної Ради

m.gordonua.com

У понеділок 02.09.19. в одному з комітетів парламенту України, який займається питаннями правової політики та правосуддя, виникла суперечка. Причиною суперечки стало питання правомірності початку 2-ї сесії Ради у вівторок 03.09.19.

Так, члени комітету висловили сумнів у тому, що рішення про сесії правомірно, оскільки, згідно з регламентом, зміни до Конституції можуть бути розглянуто в ході другого читання лише на наступній сесії.

Керівник комітету Ради Венедиктова пояснила, що за планом засідання має відбутися в середу, але парламентарії зустрінуться до цього на позаплановому засіданні. Вона зазначила, що перше засідання відбулося 29.08.19, а на сьогоднішньому засіданні депутати визначили порядок денний.

Крім цього, Венедиктова зазначила, що деякі її колеги не хочуть працювати через необхідність розгляду статті, яка передбачає скасування недоторканності депутатів.

m.gordonua.com

Депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко заявив, що він обурений даними заявою, оскільки керівник комітету не може коментувати дії колег. Парламентарій від «Європейської солідарності» Руслан Князевич підтримав колегу та запропонував не проводити засідання, а просто обговорити це питання, однак більшість членів комітету не схвалили цю пропозицію.

Після цього Власенко пішов з засідання, заявивши, що не хоче брати участі в беззаконні. Князевич виступив з ініціативою зняти з розгляду низку питань, включених до порядку денного та звернутися до Венеціанської комісії. Цю ініціативу також заблокували.

Пропозиція депутата від «Голосу» не розглядати зміни до 80-ї статті Конституції також не отримала підтримки.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*