Україна розпочинає відновлення мосту біля Станиці Луганської

24tv.ua

У прес-центрі Операції об’єднаних сил інформують, що в Станиці Луганській представники української сторони приступили до демонтажу останньої фортифікації, яка розташована недалеко від зруйнованого мосту.

Варто зазначити, що завершальний етап демонтажу фортифікацій, розташованих біля контрольного пункту в’їзду та виїзду в Станиці Луганській розпочався цього понеділка 02.09.19. приблизно о 9 ранку. Також у прес-центрі звернули увагу на те, що українська сторона готова приступити до робіт на зруйнованої частини мосту.

Водночас, зазначається, що бойовики у свою чергу роботи з демонтажу не проводять. В ООС наголосили, що станом на 9 ранку представники незаконних збройних формувань не проводять роботи по демонтажу фортифікацій, а навпаки зміцнюють споруди, забарвлені в синій колір з написом СЦКК.

24tv.ua

Також підкреслимо, що голова України Володимир Зеленський у ході зустрічі з керівниками Ради, Кабміну та правоохоронних структур привітав групу, яка займалася демонтажем блокпоста та заявив про початок будівництва мосту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*