Головний військовий прокурор України Матіос — з речами на вихід…

abomus.co.il

Прес-служба Генпрокуратури (ГПУ) інформує про те, що Русланом Рябошапкою, котрий обіймає посаду Генпрокурора, був підписаний наказ щодо звільнення з посади Головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Згідно з інформацією, Матіоса виключили зі списків особового складу ГПУ, а також направили в розпорядження Міноборони з метою розв’язання питання про подальше проходження служби.

Даний наказ було підписано відповідно до законодавчого акту «Про прокуратуру», а точніше становищем щодо проходження громадянами нашої держави військової служби в ЗСУ.

Водночас, журналіст Володимир Бойко прокоментував дану ситуацію і повідомив, що Анатолію Матіосу буде запропоновано очолити Головну інспекцію Міністерства оборони, але найімовірніше він від посади відмовиться.

abomus.co.il

Раніше в Управлінні спеціальних розслідувань повідомили про надходження наказу від Луценка перед його звільненням 30.08.2019, де головний військовий прокурор Матіос А.В. призначається куруючим заступником по роботі УСР, попри наявність у нього реального конфлікту інтересів. На думку управління, даний наказ був потрібен для розуміння і контролю інших кримінальних проваджень, які ще залишилися у слідчих і не були закриті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*