Антон Геращенко готовий стати заступником міністра внутрішніх справ України

inshe.tv

Єдиний державний реєстр декларацій свідчить про те, що Антон Геращенко, екс-нардеп парламенту 8-го скликання від політсили «Народний фронт» та член колегії Міністерства внутрішніх справ, претендує на те, щоб обійняти посаду заступника голови МВС.

Відповідно до даних електронної декларації 2018 року, у графі «Місце роботи», де особа повинна вказати чинне або майбутнє місце роботи або проходження служби, колишній парламентарій зазначив Міністерство внутрішніх справ. А у підрозділі, де вказується посада, Геращенко вказав заступника голови відомства.

Відзначається, що Антон Геращенко у період з березня по листопад 2014 року був позаштатним радником голови МВС Арсена Авакова, який зберіг займану ним посаду у новому складі уряду.

Раніше повідомлялося про те, що у столиці України 28 серпня під будівлею Офісу президента був організований мітинг, учасники якого виступали проти того, щоб на пост Міністра внутрішніх справ був призначений Арсен Аваков.

inshe.tv

Згідно з інформацією, активісти виступали з вимогами про відставку Авакова. Міністр з боку учасників мітингу був звинувачений у провалі реформи поліції та у тому, що він перешкоджав розслідуванню нападів та вбивств громадських діячів, серед яких Павло Шеремет та Катерина Гандзюк.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*