Відтепер міністри України працюватимуть у закритому режимі

Golos.ua

На першому відкритому засіданні уряду України не пустили в зал журналістів. Спочатку в зал засідань змогли потрапити лише оператори телевізійних каналів та фотографи. Інші журналісти повинні були залишатися за дверима залу засідань та дивитися виступ нового голови уряду Гончарука на екранах телевізора.

Пізніше операторів та фотографів попросили покинути зал засідань, в результаті чого, пряма трансляція із залу обірвалася.

Голова Кабінету міністрів Олексій Гончарук розпорядився, що всі засідання уряду повинні проходити без присутності представників засобів масової інформації. Так, міністри повинні радитися та приймати рішення за закритими дверима, після чого повідомляти кореспондентам основні моменти засідання на брифінгу.

Golos.ua

Водночас Гончарук підкреслив, що хоче змінити підхід до роботи Кабміну. Так, в уряді планують відкрити вхід на територію Кабінету міністрів. Нині вирішується питання про те, як поєднати подібне рішення з системою безпеки.

Гончарук також зазначив, що першим рішенням Кабінету Міністрів має стати ліквідація економічного відділу в Міністерстві внутрішніх справ. Це потрібно для того, щоб співробітники поліції не втручалися в бізнес.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*