Мін’юст України звернувся до громадян з незвичайним проханням про допомогу

file.liga.net

Денис Малюська, який обіймає посаду голови Міністерства юстиції України, опублікував у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» повідомлення з проханням до громадян України інформувати про факти порушень, які входять в його сферу відповідальності.

Відповідно до повідомлення новопризначеного Міністра юстиції, він чув про декілька порушень, що відбулися у підрозділі, яке йому було довірено. Таким чином, до голови відомства дійшли чутки стосовно того, що більшість державних та приватних виконавців змушені віддавати частину свого доходу «вгору». Міністр повідомлений про те, що існують списки підприємств, з яких не можна вимагати виплату боргу, а деяким підприємствам були нав’язані окремі приватні виконавці з метою вимоги заборгованості.

Також серед чуток — факт того, що комісія, яка розглядає скарги у сфері державної реєстрації, часто працювала за гроші, та факт існування чорних реєстраторів та нотаріусів.

file.liga.net

За словами голови Міністерства юстиції, описані діяння більше не повинні повторитись. Тому Малюська звернувся до жителів України з проханням повідомляти його особисто про факти порушення у сфері юстиції.

У кінці свого повідомлення Міністр пообіцяв покарати чиновників, які причетні до корупційних схем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*