Зростання економіки України має становити до 40%

www.0552.ua

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що ключовою метою уряду є розвиток української економіки. За словами Гончарука, попри амбітність такого завдання, за умови грамотно вибудуваної роботи центральних органів виконавчої влади, вона може бути реалізована в найближчі п’ять років.

Серед завдань, досягнення яких, на думку Гончарука, зробить Україну привабливою країною не тільки для самих українців, а й поліпшить її імідж в очах туристів, інвесторів та рядових громадян інших держави, головне місце займають питання економіки.

www.0552.ua

За словами Гончарука, кінцевою метою роботи нового уряду має стати зростання економіки як мінімум на 40%. Для цього планується збільшити кількість робочих місць (до 1 млн), модернізувати інфраструктуру (ремонт близько 24 тис. км доріг), покрити всю територію країни швидкісним Інтернетом, переглянути прожитковий мінімум, а також вирішити частину проблем екологічного характеру.

Гончарук також розповів, що з 1 жовтня уряд планує ввести заборону на використання паперових документів, зокрема в роботі держорганів. Крім того, найближчим часом буде створена програма, яка дасть українцям можливість стежити за тим, наскільки ефективно працюють чиновники.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*