Супрун оголосила Авакову війну через легалізацію канабісу

izvestia.kiev.ua

Уляна Супрун, яка обіймала посаду виконуючої обов’язки голови МОЗ у період останніх 3-х років, заявила про те, що Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков кілька разів блокував перенесення медичного канабісу з категорії заборонених речовин.

За словами екс-голови Міністерства охорони здоров’я, у процесі останнього засідання минулого складу Кабміну були подані зміни до постанови з метою того, щоб для пацієнтів став доступний канабіс. Багато відомств, серед яких Мінекономрозвитку, Міністерство фінансів, Служба безпеки України узгодили зміни, однак лише Аваков та МВС заблокували їх.

Супрун зазначила, що МОЗ кілька разів робило спроби стосовно внесення змін до постанови, однак МВС всі ці спроби блокувало. Як пояснення виступало те, що віднесення канабісу до категорії речовин з обмеженим обігом передбачає необхідність зміни деяких положень Кримінального кодексу України.

Однак відповідно до твердження екс-голови Міністерства охорони здоров’я, це не є правдою, оскільки канабіс нарівні з іншими наркотиками, які використовуються у ролі лікарських препаратів, може контролюватися Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Тому саме завдяки діям Арсена Авакова медичний канабіс на даний момент недоступний для пацієнтів у нашій державі.

izvestia.kiev.ua

Нагадаємо, що навесні цього року петиція на сайті парламенту України, мова в якій йшла про вимогу узаконити використання канабісу у медичних та наукових цілях, набрала 25 000 голосів — необхідну кількість для її подальшого розгляду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*