Президент Зеленський розписав поставлені завдання перед новим Кабміном

My.ua

В рамках наради, яка відбулася 2 вересня, президент України Володимир Зеленський звернув увагу представників Верховної Ради, Кабміну та силових структур на необхідність виконання цілого спектра доручень, які зачіпають майже всі сфери функціонування держави.

Серед доручень, адресованих Кабміну, найбільш важливим стала необхідність до 15 вересня поточного року внести на розгляд Верховної Ради законопроект про бюджет на 2020 рік.

Крім цього Зеленський позначив цілий спектр законопроектів, які необхідно підготувати й прийняти в найближчі терміни. Серед них законопроект про запуск ринку землі, який передбачає скасування мораторію на землю, запуск масштабної приватизації й паралельно з цим малої приватизації, законопроект про стимулювання й захист інвестицій, діджиталізація, секторальна децентралізація та ще низка важливих змін.

My.ua

Окремо президент торкнувся питання реформування правоохоронних органів. За словами президента, пріоритетними напрямками роботи силовиків повинні стати боротьба з корупцією, організованою злочинністю, розслідування екологічних злочинів та судова реформа.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*