Міністра МВС України Авакова продовжують позбавляти повноважень

Bbcccnn.org

За підсумками першого засідання Кабміну, яке відбулося 2 вересня, було прийнято рішення про ліквідацію департаменту економічного захисту Нацполіції. Відзначається, що замість нього планують створити Службу фінансових розслідувань (СФР), яка у своїй діяльності буде незалежна від МВС, а відповідно відомство і його голова Арсен Аваков позбавлятися частини повноважень.

За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, найближчим часом парламент розгляне законопроект про створення органу, якому будуть передані повноваження ліквідованого департаменту. При найбільш оптимістичному розкладі це займе не більш як три місяці.

Гончарук підкреслив, що ліквідація даного підрозділу стала символічним кроком до того, аби нарешті покінчити з втручанням поліції в діяльність бізнесу. Він зазначив, що новий орган за своїми функціями буде більше аналітичним, ніж силовим.

Bbcccnn.org

Аваков також прокоментував скасування департаменту захисту економіки, відзначивши, що створення нового органу дозволить удосконалити боротьбу з економічними злочинами в країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*