Україна ввела уніфіковану базу оцінки нерухомості

фото: oksagen.com.ua

У своєму профілі в соціальних мережах, прес-служба ФДМ повідомила про те, що в Україні з’явилася нова єдина база звітів про оцінку, а також модуль електронного визначення оціночної вартості. Такі нововведення необхідні для того, щоб ліквідувати нелегальні договори, пов’язані з рухомим або нерухомим майном, підлягає оподаткуванню. Саме через такі угоди держава щороку зазнає збитки на суму 2 мільярди гривень.
Так як подібна система запущена вперше, то, звичайно, у неї є певні недоліки і труднощі. При цьому, конструктивні ідеї і пропозиції щодо удосконалення системи від оцінювачів та нотаріусів тільки вітаються – додали у ФДМ.
Відомо, що ще три подібні майданчики зараз тестуються, але незабаром і вони почнуть роботу в штатному режимі, що дасть можливість істотно підвищити ефективність наданих послуг.
Для того, щоб надалі покращувати ефективність і доступність таких послуг, ФДМ закликали всіх оцінювачів, а також всіх тих, кому цікавий цей проект, взяти участь у проектуванні нових електронних майданчиків.
Також, ФДМ підкреслив і той факт, що опиратися подібним діям можуть тільки ті, хто має намір в майбутньому несумлінно працювати на ринку нерухомості, переступати всі норми оцінювачів, а також занижувати вартість об’єктів для особистого збагачення.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*