Американські сенатори, яких не пускає до себе Росія, їдуть в Україну

Newsone.ua

Американський сенатор від «демократів» Рон Джонсон і представник республіканців у Сенаті США Кріс Мерфі анонсували візит в Україну. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Як заявив сенатор Кріс Мерфі, крім нашої країни, в маршруті двох американських законодавців є також Сербія та Республіка Косово, незалежність якої не визнана Белградом і низкою держав, включаючи Україну. Представники двох лідируючих в США політсил мають намір продемонструвати двопартійну підтримку нової влади України та діалогу, які триває між представниками Косово та Сербії.

Newsone.ua

Нагадаємо, що обидва політики внесені в «стоп-лист» Росії: сенаторам відмовлено у в’їзді. Кріс Мерфі відреагував на це заявою, що подібний крок з боку Москви є потенційно небезпечним через тендітних відносин між американською і російською націями.

Зовнішньополітичне відомство РФ, пояснюючи заборону на в’їзд для двох сенаторів, заявило, що це є відповіддю на обмеження з боку самих США, введені у відношенні більшості членів верхньої палати російського законодавчого органу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*