Білорусь змушена закрити кордон з Україною через потік зброї

Belsat.eu

Голова Республіки Білорусь Олександр Лукашенко у процесі свого виступу на “Міжнародної антитерористичної конференції високого рівня”, що проходила у Мінську, заявив, що через потік зброї, який хлинув з України, влада Білорусі була змушена закрити держкордон між державами.

За словами глави держави, з метою безпеки Білорусь зобов’язана була закрити державний кордон зі своїм братом — Україною. Лукашенко зазначив, що закриття кордону стало ще більшим, ніж з державами-членами Організації північноатлантичного договору, які вже досить тривалий час нібито виступають як головний ворог.

Belsat.eu

Президент Республіки Білорусь повідомив, що причиною вимушеного заходу — радикального посилення прикордонного контролю з Україною є потік зброї, який хлинув з нашої держави. Адже якщо зброя опиняється в розпорядженні звичайних людей і тим більше, якщо їм властиві націоналістичні настрої, тоді акти тероризму в країні неминучі.

На думку Лукашенка, посилення контролю на держкордоні з Україною — найстрашніше, що могло статися, і на даний момент триває.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*