Наступного тижня президент України отримає церемонію притягнення до відповідальності та імпічменту

antydot.info

Руслан Стефанчук, який обіймає посаду першого віце-спікера парламенту, у ході спілкування з представниками засобів масової інформації заявив, що у продовженні наступного тижня до Верховної Ради буде здійснено внесення законопроекту, який передбачає процедуру притягнення до відповідальності голови держави.

За словами віце-спікера, вже у ході наступного тижня буде внесений один із законодавчих актів політичної сили «Слуга народу» у парламент — закон «Про імунітет», який передбачає процедуру, за допомогою якої президента можна буде притягнути до відповідальності.

Відповідно до слів Руслана Стефанчука, команді партії Володимира Зеленського «Слуга народу» вже набридло перебувати протягом 28 років у стані очікування обіцяного зняття недоторканності з нардепів. Також політсила вже показала, що дане питання вона змогла вирішити протягом 5 днів.

antydot.info

Перший віце-спікер зазначив, що у питанні доцільності зняття імунітету з парламентаріїв у фракції виникали суперечки. Але у результаті обговорень команда прийняла рішення, що якщо людина боїться зняття депутатської недоторканності, тоді їй не варто намагатися потрапити до Верховної Ради України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*