Журналіст Мустафа Найєм вирішив стати заступником директора «Укроборонпрому»

ukroboronprom.com.ua

Шеф-редактор інформаційного агентства «LB.ua» Соня Кошкіна у своєму профілі в соціальній мережі «Телеграм» повідомила, що посаду заступника директора підприємства «Укроборонпром» може зайняти парламентарій Верховної Ради України 8-го скликання Мустафа Найєм.

Кошкіна зазначила, що при правлінні Петра Порошенка в «Укроборонпромі» процвітала корупція. Коли до влади прийшов Володимир Зеленський та його команда, дане підприємство так й не ліквідували, замість цього було прийнято рішення про чистки та реформування.

Для реалізації зазначених завдань посаду генерального директора зайняв Айварас Абромавічус, який створив номінаційний комітет та залучив іноземних консультантів для підбору топ-менеджерів.

Перед новим генеральним директором також поставили завдання по пошуку та підбору команди за такими напрямками як фінанси, закупівлі, а також управління активами. Крім цього, він повинен підібрати команду, на яку покладатимуться нові функції, необхідні для того, щоб прискорити процеси трансформації всередині «Укроборонпрому».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*