В африканську країну Буркіна-Фасо доставлені українські бронеавтомобілі «Шрек-М»

military-informant.com

Міжнародне агентство військової інформації «Army Recognition» інформує про те, що у Буркіна-Фасо — у країну, розташовану у західній частині Африки, здійснене доставлення спеціальних броньованих автомобілів «КрАЗ-Шрек-М», вироблених в Україні

Згідно з інформацією, у Буркіна-Фасо доставлені модифіковані бронемашини «Шрек-М», мета використання яких полягає у діяльності, спрямованої на виявлення та знешкодження мін.

Відзначається, що для виконання поставлених завдань броньовані автомобілі оснащені маніпуляторами, що володіють стрілою у шість метрів, яка вироблена в Італії. Вона здатна копати, піднімати вантажі та вибухонебезпечні предмети, вага яких досягає позначки у 300 кг. Управління оператор може здійснювати з кабіни, яка є броньованою, тим самим не піддаючи своє життя небезпеці.

military-informant.com

Відповідно до даних, у «Шрек-М» вбудована система розмінування виробництва Сполучених Штатів Америки, яка складається з загарбного пристрою, світлового спецобладнання, камери та спеціального монітора. Броньований корпус машини здатний захистити від поразок, які можуть бути нанесені осколками гранат, стрілецькою зброєю та протимінним захистом.

Дана бронемашина володіє двигуном, потужність якого становить 380 к.с. та дев’ятиступеневою коробкою передач. У «Шрек-М» можуть бути розміщено до 10 осіб у повному спорядженні, а також 2 людини у кабіні водія.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*