3 вересня — причина неявки Порошенко на черговий допит

Strana.ua

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба на своєму каналі в Telegram повідомив, що екс-президент України Петро Порошенко не прийшов у призначений час на допит до будівлі ДБР, пославшись на зайнятість роботою у Верховній Раді. Відзначається, що Порошенко повинен був з’явитися 3 вересня на допит в ДБР у справі про зловживання владою, однак замість самого політика до слідчих прийшов його адвокат й пояснив причину відсутності Порошенка.

За словами адвоката, оскільки Порошенко тепер нардеп, то в його обов’язки входить участь в роботі Верховної Ради, а це означає, що він повинен бути присутнім в сесійній залі. Саме тому п’ятий президент й не зміг з’явитися на допит в ДБР.

Strana.ua

Подібною аргументацією в ДБР залишилися незадоволені. Зокрема, Труба вважає, що у майбутньому і сам Порошенко й інші нардепи можуть зловживати своїм становищем й використовувати роботу в парламенті як привід для неявки на допит в ДБР. Однак, якщо подібна ситуація й виникне, то вона буде мати тимчасовий характер, оскільки вже з січня 2020 року набирає чинності рішення про скасування депутатської недоторканності. Це означає, що будь-кого з нардепів зможуть викликати в ДБР на допит у примусовому порядку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*