Телеведучий Савік Шустер з’явився на телеканалі Ріната Ахметова

youneed.com.ua

Телеведучий Савік Шустер проводитиме програму «Свобода слова» на телевізійному каналі «Україна». Варто зазначити, що зазначений телеканал є частиною медіахолдингу «Медіа Група Україна», власником якої є український олігарх Рінат Ахметов.

Контракт між телевізійним каналом та телеведучим був укладений на два роки. Крім цього, коли термін контракту підійде до кінця, сторони зможуть його продовжити. Телеведучий також звернув увагу й на те, що поява в ефірі програм «Свобода слова» була ініціативою телеканалу «Україна».

Шустер заявив, що на телевізійному каналі висловили зацікавленість в проведенні впливового політичного ток-шоу. Водночас, за словами телеведучого, керівництво телеканалу має право на закриття програми в тому випадку, якщо її рейтинг буде нижчим, ніж середній рейтинг каналу.

youneed.com.ua

Необхідно нагадати, раніше повідомлялося, що на одному з українських каналів знову з’явиться ток-шоу «Свобода слова». На екранах українців ток-шоу з’явиться вже в п’ятницю 06.09.19. Також зазначається, що програма з’являтиметься в ефірі щоп’ятниці о 21:00.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*