Україна, у зв’язку зі скасуванням депутатської недоторканності, порушить чимало кримінальних справ

opentv.media

Керівник парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в кулуарах Верховної Ради повідомив представникам засобів масової інформації, що правоохоронці можуть відкрити безліч кримінальних проваджень, після того, як депутатська недоторканність буде знята.

Так, Арахамія вважає, що Національне антикорупційне бюро та Генеральна прокуратура України будуть порушувати нові кримінальні справи проти депутатів, після того, як закон про скасування депутатської недоторканності набуде чинності. За словами, парламентарія, це пов’язано з повним перезавантаженням всієї правоохоронної системи.

Голова фракції зазначив, що раніше правоохоронці закривали очі на злочини депутатів, проте вже через 6 місяців можна чекати гучних резонансних кримінальних проваджень.

opentv.media

Варто підкреслити, що в цей вівторок 03.09.19 у Верховній Раді України був прийнятий закон, відповідно до якого, вносяться зміни до 80-ю статтю Конституції та скасовується депутатська недоторканність. Новий закон почне діяти з 01.01.20.

Водночас, Арахамія повідомив кореспондентам про те, що закінчує підготовку заяви про злочини колишнього голови ГПУ Юрія Луценка. Після того, як звернення буде готове, його передадуть в Державне бюро розслідувань.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*