В американській католицькій школі вилучили з бібліотеки книги про Гаррі Поттера через реальні прокляття

imag.one

Американське щоденне видання «Tennessean» інформує про те, що у Сполучених Штатах Америки у Нешвіллі, розташованому у штаті Теннессі, у Католицькій школі ім. Святого Едварда зі шкільної бібліотеки за рекомендацією екзорцистів була вилучена серія книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера.

Пастор Ден Ріхіл вважає, що керуючись книгами, діти можуть викликати злих духів. Тому він письмово звернувся до «екзорцистів Сполучених Штатів Америки та Риму», які виступили з рекомендацією стосовно вилучення зі шкільної бібліотеки книг про Гаррі Поттера знаменитої письменниці Джоан Роулінг.

Ден Ріхіл зазначив, що у цих книгах магія зображена як зі злим відтінком, так і з добрим, однак подібне просто не можливо та є брехнею. Пастор заявив, що заклинання та прокляття у книгах реальні, а тому і людина, яка прочитала їх, ризикує викликати злих духів.

imag.one

Ребека Хеммел, що обіймає посаду керівника шкіл католицької єпархії у Нешвіллі, припустила, що книги прибрали лише зі школи Святого Едварда, проте вони все ще залишилися в інших навчальних закладах єпархії.

За словами Ребеки Хеммел, у католицькій церкві у питанні творів Джоан Роулінг офіційної позиції немає, тому рішення прийняв пастор.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*