Інтимне листування від депутата “Слуги народу” – не заздріть!

politeka.net

Народна обраниця від президентської партії «Слуга народу» Олена Криворучкіна відреагувала на хвилю обговорень навколо світлини з її листуванням особистого характеру, яку вона вела через свій ґаджет.

Депутатка Верховної Ради передала саркастичний «привіт» тим співробітникам засобів масової інформації, які «не чули» про втручання в особисте життя.

За словами Криворучкіної, вона є не тільки депутаткою, але й «перш за все» людиною, яка має почуття кохання. Вона підкреслила, що вела листування, яка стала відомою, під час офіційної перерви роботи парламенту. Також політикиня додала, щоб їй «не заздрили».

politeka.net

Нагадаємо, що в день голосування по зняттю недоторканності Криворучкіна зі своїм співрозмовником по месенджеру обговорювала цю новину в жартівливому та інтимному контексті.

«За» зняття депутатської недоторканності у другому читанні проголосувало 373 депутати. Довгоочікуваний законопроект повинен отримати підписи спікера парламенту та голови держави, і після офіційної публікації закон має набрати чинності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*