Лікар, яка оглядала Олену Зайцеву, зникла з поля зору правоохоронців

фото: zik.ua

За інформацією різних ЗМІ, стало відомо, що співробітники правоохоронних структур ніяк не можуть знайти лікаря-нарколога Олену Федірко, яка була єдиним лікарем, який проводив огляд Олени Зайцевої, учасниці смертельного ДТП в Харкові. Вона звільнилася з диспансера, де працювала, а також не з’являється вдома. Керівництво диспансеру повідомило, що лікар покинула місце роботи за власним бажанням та за згодою начальства.

Журналісти неодноразово відвідували квартиру, в якій прописана медик, однак там з ними просто відмовляються розмовляти. За інформацією, отриманою від сусідів, стало відомо, що лікар вже кілька місяців там не з’являлася. Співробітники правоохоронних структур неодноразово приходили, щоб вручити їй повістку, але марно. В ході пошуків, лікаря також не виявили і у родичів, у яких вона могла перебувати.

Крім того, зв’язатися з лікарем не вдається і по телефону. Абонент недоступний.

На даний момент, місце знаходження нарколога, до якого правосуддя має ряд запитань, залишається невідомим. Вона була єдиним лікарем, який відразу після ДТП, в якому загинуло 6 осіб, оглядав одну з винуватець страшної аварії і уклала акт, згідно з яким, в організмі Зайцевої були виявлені наркотичні речовини. Матеріалів для повторної експертизи, які забирали у Зайцевої, чомусь не вистачило. І тепер, у адвоката Зайцевої з’явилася можливість оскаржити результати попередньої експертизи.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року, в Харкові сталася масштабна аварія, яка забрала життя шести людей. Олена Зайцева перебувала за кермом автомобіля «Lexus RX», після того, як вона проїхала на червоне, її автомобіль зіткнувся з автомобілем «Volkswagen Touareg», водієм якого виявився Геннадій Дронов. Внаслідок аварії загинули шість осіб.

Суд прийняв рішення взяти під варту обох водіїв, і зараз кожному з них загрожує позбавлення волі терміном на 10 років у відповідності зі статтею 286 КК України.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*