Президент Зеленський відхилив закон про хімічну кастрацію педофілів

kharkiv.web2ua.com

Згідно з інформацією, розміщеною на сайті Верховної Ради України, голова держави Володимир Зеленський наклав вето на закон, згідно з яким, педофіли повинні проходити хімічну кастрацію в примусовому порядку.

Президент повернув документ зі своїми пропозиціями в середу 4 вересня. При цьому, в парламенті не оприлюднили документ з пропозиціями лідера.

Також варто зазначити, що документ, який посилює відповідальність за злочини сексуального характеру відносно дітей, був підтриманий парламентаріями 11.07.19. Так, передбачалося, що за зґвалтування осіб, які не досягли повноліття, необхідно карати позбавленням волі терміном від 7-ми до 15-ти років (раніше за даний злочин позбавляли волі на 7-12 років). Розпусні дії стосовно особи, яка не досягла 16-річного віку, караються позбавленням волі на 5 років.

kharkiv.web2ua.com

Крім цього, законопроект передбачає й хімічну кастрацію для педофілів в примусовому порядку. Також проект передбачає створення реєстру засуджених осіб за педофілію.

Авторами законопроекту стали нардепи Верховної Ради 8-го скликання Олег Ляшко, Ігор Мосійчук та ще низка представників від Радикальної партії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*