Українські яблука і томати з першого вересня не відправляються в Євросоюз

nsn.fm

У прес-службі аналітичної платформи Eastfruit повідомили, що з 1 вересня починає діяти тимчасова заборона на ввезення в Європейський Союз яблук, груш та іншої плодоовочевої продукції з України та інших країн, що не входять в ЄС. У повідомленні підкреслюється, що дані заходи мають тимчасовий характер та націлені, перш за все, на посилення захисних заходів від поширення на території ЄС шкідливих карантинних організмів.

Відзначається, що для зняття тимчасової заборони країнам, які не є членами Євросоюзу, необхідно надати докази відсутності випадків виявлення будь-яких карантинних організмів в продукції, що поставляється. У повідомленні зазначено, що Україна вже направила відповідний запит в Єврокомісію про відновлення безперешкодного імпорту яблук, груш, томатів та іншої продукції, зважаючи на відсутність в ній шкідливих організмів. Відомо, що на даний момент офіційна відповідь ЄС українській стороні так і не надійшла.

nsn.fm

За підрахунками експертів, у разі відмови розблокувати постачання зазначеної продукції, втрати українських виробників становитимуть близько 5 млн доларів, і це з урахуванням тільки яблук.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*