Журналіст? Тобі не місце у Верховній Раді!

aspi.com.ua

Ірина Кармелюк, яка очолює прес-центр парламенту України повідомила, що в ході засідання парламентського комітету, що займається свободою слова, нардепи запропонували скоротити число журналістів, яким можуть видати акредитацію в Раду.

Водночас, для того щоб визначити, кому з кореспондентів дадуть акредитацію, пропонується створити громадську раду, до складу якої входитимуть представники від «шановних та рейтингових засобів масової інформації».

Кармелюк звернула увагу на те, що зараз акредитацію можуть видати кому завгодно, у тому числі й блогерам, громадським діячам та людям, які не займаються журналістикою. Вона зазначила, що такі люди проходять у Раду та не висвітлюють її діяльність, в той час як реальні журналісти не можуть потрапити в будівлю парламенту.

Для того, щоб отримати акредитацію в першу чергу журналіст повинен висвітлювати діяльність парламенту. Якщо протягом 2-х сесій той чи інший кореспондент не висвітлює цю діяльність, його позбавляють акредитації.

aspi.com.ua

Глава прес-центру додала, що для реалізації цих ініціатив необхідно внести зміни в законодавство.

Нестор Шуфрич, який очолює комітет зі свободи слова, запропонував на одному з найближчих засідань провести зустріч акредитованих журналістів, апарату ВРУ, прес-центру, а також співробітників УДО, які перевіряють кореспондентів на пропускному пункті.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*