Віталій Кличко більше не є головою Київської держадміністрації

abomus.com.ua

Відповідно до рішення Верховної Ради України, яке надалі було підтримано Кабміном, Віталій Кличко більше не є головою Київської держадміністрації. Відзначається, що на депутатське голосування, що проходило 4 вересня, були винесені два питання: звільнення Кличка та т.в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. В обох випадках більшість депутатів проголосували «за».

Відставку Кличка вже встиг прокоментувати прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, зазначивши, що з повагою ставиться до Кличка, проте дане рішення є необхідним в умовах боротьби з групами впливу, існуючими в Києві. За словами Гончарука, він краще б звільнив Вадима Столара, замішаного в корупційних схемах забудовників в Києві, але оскільки проблему потрібно вирішувати через голову КМДА, то Кличко змушений покинути свій пост.

abomus.com.ua

Гончарук підкреслив, що вирішальне слово з приводу звільнення Кличка залишається за головою держави Володимиром Зеленським. При цьому він додав, що адміністрація потребує нового керівника, який зможе чинити опір місцевим групам впливу, й покладе край корупції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*