Обмін військовополоненими між Україною і Росією намічений в найближчі дні

fakty.ua

Переговори між Києвом і Москвою про обмін утримуваними особами проходять успішно і повинні закінчитися в найближчий період часу. Про це повідомив Віктор Медведчук, один з лідерів політсили «Опозиційна платформа — За життя».

Цю заяву політик зробив в інтерв’ю російському телеканалу «Росія 24», перебуваючи на Східному економічному форумі. Даний захід проходить у Владивостоці, Медведчук є його учасником.

Опозиціонер додав, що планує зустріч з керівництвом Росії на цьому форумі. На думку Медведчука, телефонне спілкування між лідерами двох країн дають почуття надії на нормалізацію двосторонніх відносин.

fakty.ua

Нагадаємо, що вчора 4 вересня інформаційне агентство «Інтерфакс» повідомило, що українсько-російський обмін утримуваними особами почнеться до кінця поточного тижня. «Інтерфакс» послався на два своїх джерела в дипломатичних колах.

Український і російський омбудсмени Людмила Денисова та Тетяна Москалькова в середині липня обмінялися списками осіб, що підлягають обміну. У списку від нашої країни 150 осіб, від російської сторони — 34 особи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*