Українські боксери піддалися критиці з боку екс-глави “Правого сектора” за заперечення російської агресії

glavk.info

Активіст Сергій Стерненко у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» опублікував запис, в якому розкритикував одне з інтерв’ю українського боксера Василя Ломаченка. Варто відзначити, що в цьому інтерв’ю український спортсмен висловив свою думку про війну між Україною та Російською Федерацією.

Так, активіст зазначив, що український спортсмен Ломаченко є ватним ідіотом. Він не розуміє висловлювання боксера про те, що війна його не стосується, оскільки є певним «поділом нагорі», а також «напруженою політичною ситуацією».

Стерненко звернув увагу на те, що у спортсмена є безліч шанувальників, які, слідуючи його прикладу, також можуть почати говорити про те, що росіяни та українці є одним народом. Крім цього, Стерненко назвав боксера безжальним та тупим манкуртом.

Варто відзначити, що раніше в одному зі своїх інтерв’ю чемпіон світу з боксу в категорії легкої ваги Ломаченко повідомив, що підтримує дружні стосунки з боксерами з Російської Федерації, а також висловив думку щодо війни між двома державами.

glavk.info

Нагадаємо, що інший український боксер Олександр Усик неодноразово заявляв, що не втручається в політику та припиняв спроби кореспондентів надати його словам або діям політичне забарвлення, за що неодноразово піддавався критиці. Крім цього, журналісти та активісти негативно реагували на його небажання висловлювати думку щодо територіальної приналежності Криму. На питання, чий же зараз Крим, Усик завжди відповідає, що він «божий».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*