Начальник Київського управління юстиції потрапив до списку боржників Мін’юсту України

inshaua.com

Інформація в Єдиному реєстрі боржників, який знаходиться під керівництвом Міністерства юстиції, свідчить про те, що Станіслав Куценко, який обіймає посаду керівника Головного територіального управління юстиції у Києві, не виплачує аліменти на протязі періоду мінімум від 3-х місяців.

Згідно з інформацією, ґрунтуючись рішенням, винесеним Голосіївським райсудом Києва, з Куценко стягуються аліменти. Однак дату, яка б свідчила про те, коли конкретно чиновник став боржником, у реєстрі не уточнюється. При цьому, список неплатників поповнюється людьми, які більше 3-х місяців ухиляються від сплати аліментів.

Відзначається, що Куценко безліч разів давав коментарі стосовно величезного значення оплати аліментів. У тому числі чиновник був автором статті під назвою «Чужих дітей не буває: як захистити право дитини на аліменти».

При аналізі катастрофічної ситуації стосовно ухилення від виплати аліментів у Києві Куценко повідомив, що не існує єдиного методу по досягненню ідеального батьківства, проте існує безліч способів бути хорошими батьками. Але, виходячи з кількості людей, які ухиляються від аліментів, не може йти й мови про добросовісне батьківство.

inshaua.com

Відповідно до даних сервісу «Opendata» чиновник виступає фігурантом у безлічі судових рішень як боржник значної суми коштів, які є позикою. Таким чином, дані одного з судів міста Дніпропетровська свідчать про те, що у червні поточного року проти Куценко та його дружини було подано позов, в якому йшлося про вимогу виплатити 235 тисяч доларів за позикою у фізичної особи. Повідомляється, що грошові кошти були позичені по борговій розписці у лютому 2016 року з метою придбання та ремонту квартири. Борг повинен був повернутий у листопаді 2018 року, проте цього не сталося. Голова Київського управління юстиції у свою чергу намагався ігнорувати контакт з людиною, котра надала йому кредит, проте у суді не заперечував факт про наявність боргу. Куплена житлоплоща була записана на дружину, а у травні цього року її виставили на продаж.

Виходячи з цього, ймовірно, Куценко порушував антикорупційне законодавство України, оскільки у його декларації про майно за минулий рік не вказано, що дружина чиновника є власницею квартири.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*