В Естонії знайшли секретну базу американських спецвійськ

Згідно з повідомленням Естонської громадської корпорації телерадіомовлення, на території країни з 2014 року здійснює діяльність секретна база спецпідрозділу Сполучених Штатів Америки.

Кореспонденти виявили в документації Пентагону згадку про особливий об’єкт на естонській території, на який було виділено в цьому році 15 мільйонів 700 тисяч доларів.

Журналісти протягом 6-ти місяців намагалися добитися дозволу для відвідування даного об’єкта, який пізніше їм надали в обмін на нерозголошення місця знаходження бази. Крім цього, їм була заборонена знімання території, винятком стала лише невелика галявина біля об’єкта, де журналісти змогли поспілкуватися з військовими.

Відзначається, що гроші, які виділило Американське Міноборони направлять на будівництво тренувальної бази. Так, один з військових Кевін Стрінгер розповів, що американці знаходяться на цій території вже 5 років та, найчастіше, їм не вистачає місця.

Стрінгер також додав, що базу створили після того, як Російська Федерація окупувала Кримський півострів. На даній базі розташовуються військовослужбовці не тільки з США, але й з Естонії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*