Противники «NewsOne» напали на депутата Верховної Ради Волошина

rubryka.com

Повідомляється, що у будівлі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення противники телевізійного каналу «NewsOne» під час засідання напали на парламентарія Верховної Ради України Олега Волошина, який входить до фракції політичної сили «Опозиційна платформа — За життя».

Згідно з інформацією, словесна перепалка тривала у коридорі після того, як один з членів Національно раді оголосив про перерву. До цього Ольга Герасим’юк, яка обіймає посаду заступника голови Нацради, виступила з вимогою до Вадима Рабиновича, народного депутата від фракції «Опозиційна платформа — За життя», говорити державною мовою. У свою чергу Олег Волошин заявив про те, що Верховна Рада України дозволила парламентаріям спілкуватися будь-якою мовою.

Відзначається, що у коридорі учасники конфлікту, які мають націоналістичними поглядами, висловлювалися на адресу Олега Волошина використовуючи нецензурну лексику.

rubryka.com

Також повідомляється, що співробітники правоохоронних органів провели затримання активіста Юрія Гудименко, який у ході мітингу, організованого на підтримку телеканалу «NewsOne», порвав плакат.

Відповідно до інформації, активіст при появі біля будівлі Нацради з питань телебачення та радіомовлення був налаштований радикально, а через деякий час порвав плакат проти націоналістів. Після цього інциденту співробітники поліції забрали правопорушника до райвідділу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*