Розвідка України опрацювала 8 можливих військово-політичних сценаріїв розвитку ситуації

gur-mou.gov.ua

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький повідомив, що спільними зусиллями співробітників силових структур та представників наукової спільноти був зібраний й проаналізований об’ємний матеріал, що стосується ситуації у світі та регіоні, й на основі цього підготовлені 8 сценаріїв розвитку ситуації в Україні. Відзначається, що 4 з них припускають виникнення нових форм соціально-політичної нестабільності, або збереження нині чинних.

За словами Скібіцького, головною метою, при обробці всього масиву інформації, було виокремити ті закономірності та світові тенденції, які в найближчі 10 років зможуть вплинути на ситуацію в Україні. В результаті вдалося обробити відразу 8 альтернативних сценаріїв, з яких половина передбачає вихід на перший план Збройних сил України.

Зокрема, це збройна агресія проти України, внутрішній конфлікт, підтримуваний ззовні, прикордонний конфлікт, а також сценарій, при якому Україна потрапить у сферу геополітичних інтересів світових держав й тим самим буде втягнута в протистояння між ними.

gur-mou.gov.ua

На питання про те, чи вплинуть подібні сценарії на прийняття тих чи інших рішень керівництва країни, Скібіцький не дав однозначної відповіді, відповівши лише, що інформація, яку надає розвідка, торкається питань як національного масштабу, так і регіонального.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*