Робота центрального офісу «Укренерго» заблокована через обшуки, що проводяться

racurs.ua

У прес-службі НЕК «Укренерго» повідомили, що відповідно до рішення Печерського райсуду міста Києва в головному офісі компанії, а також за місцем проживання кількох керівників «Укренерго» співробітники Нацполіції проводять обшуки. У повідомленні зазначено, що через перевірки тимчасово зупинено роботу центрального офісу.

Відзначається, що приводом для перевірок могли послужити ймовірні порушення, пов’язані з реалізацією проекту з будівництва лінії зв’язку між Хмельницькою АЕС та Рівненською АЕС. Зокрема, поліцію зацікавили документи, в яких прописані деталі того, як компанія реалізовувала даний проект.

racurs.ua

Коментар з приводу даної ситуації, надійшов також від представників Департаменту захисту економіки Нацполіції. Зокрема, вони повідомили, що в рамках кримінального провадження було встановлено, що керівництво компанії неодноразово вдавався до використання злочинних схем з проведення конкурсних торгів під час здійснення держзакупівель. Відзначається, що масштаби завданих збитків досягають 40 млн гривень.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*