Український фільм “Атлантида” – фаворит Венеціанського кінофестивалю

telegraf.com.ua

Повідомляється, що 4 вересня відбувся прем’єрний показ кінокартини під назвою «Атлантида» режисера Валентина Васяновича, в якій розповідається про війну та її наслідки.

Відповідно до даних, «Атлантида» є арт-хаусним фільмом, у фільмуванні якого були залучені непрофесійні актори. У їх число увійшли волонтери, солдати Збройних сил України, судмедексперти, а також ветерани антитерористичної операції.

За словами Валентина Васяновича, кіно є антиутопією, яка демонструє результати війни з Російською Федерацією. За сюжетом картини Україна здобула перемогу, проте отримала повністю непристосовану для існування землю. Головний герой, повернувшись додому, бачить, що інфраструктура розгромлена, вода непридатна, а заводи та підприємства закриті. Герой бажає залишитися вдома, тому він знаходиться у пошуках мотивації, яка буде здатна його утримати на рідній землі.

Згідно з інформацією, знімання кінофільму були підтримані не тільки Держагентством з питань кіно також і фондом Олександра Петровського під назвою «Солідарність».

telegraf.com.ua

Аліна Петровська, представник фонду, у Венеції у процесі прес-конференції повідомила, що кінокартина «Атлантида» несе у собі нові тенденції у розвитку кінематографа на світовому рівні. Саме це було оцінено журі міжнародного Кінофестивалю, коли фільм був запрошений взяти участь у рамках основного конкурсу.

Цим фільмом автори хотіли продемонструвати Європейським державам героїв, що проходять власний шлях у процесі боротьби за нове життя та свою любов. Все це відбувається у рамках боротьби за пам’ять, з якої ніколи не буде стертий п’ятирічний досвід боротьби за нашу державу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*