Працівники Львівської митниці під час митного огляду виявили заборонений товар

piratebuhta.club

Повідомляється, що співробітники Львівської митниці Державної фіскальної служби у процесі митного огляду міжнародних поштових посилок виявили холодну зброю.

Згідно з інформацією, у нашу державу зі Сполучених Штатів Америки, Канади та Королівства Іспанія прибули посилки. Відповідно до документів їх одержувачами є жителі Закарпаття, Львова, Запоріжжя та Тернополя. У процесі перевірки співробітники митниці виявили 4 маркованих ножі, які знаходилися у чохлах.

У результаті експертних оцінок всі ножі були визначені як ті, що відносяться до категорії клинкової холодної зброї. При цьому один з 4-х, що має схожість з класом мисливських ножів, був вироблений кустарним способом, другий зроблений промисловим способом за зразком мисливських, а третій, який володіє маркуванням «Mossyoak», належав до класу мисливських ножів.

piratebuhta.club

У прес-службі відзначили, що особи, які відправили ножі, порушили процедуру пересилки через українську митницю, оскільки дані товари входять у список заборонених до пересилання шляхом міжнародних поштових та експрес-відправлень. Діями закордонних відправників були порушені митні правила, які прописані у статті 473 Митного кодексу.

Відзначається, що холодна зброя була вилучена, а справи направлять до судових органів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*