Новий регламент функціонування Верховної Ради буде розроблений найближчим часом

gottstat.com

Руслан Стефанчук, який обіймає посаду першого віце-спікера Верховної Ради, під час спілкування з представниками засобів масової інформації у Києві заявив, що фракція Володимира Зеленського «Слуга народу» має намір розробити новий регламент функціонування парламенту.

Стефанчук зазначив, що найбільшою помилкою є те, що за період останніх 28 років не було отримано регламенту Ради. Оскільки нинішній регламент є процедурним джемом. Адже потрапивши у подібні умови, пропадає можливість рухатися, тому що він виступає тромбом для будь-яких питань.

Віце-спікер парламенту зазначив, що головним завданням фракції є розробка нового регламенту, який буде виступати сукупністю процедур, що дозволять зберегти права опозиції та більшості, а також забезпечити динамічний та швидкий процес розгляду питань.

gottstat.com

Стефанчук повідомив, що інакше процес прийняття законів у Верховній Раді України буде продовжувати мати вигляд процесу заради процесу. У такій ситуації при внесенні будь-якого кодексу він буде вмирати під п’ятьма тисячами правок, чого бути не повинно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*