У Львівській області один з командирів ВСУ жорстоко побив солдата

фото: www.angkorpost.net

У Львівській області один з командирів Збройних Сил України жорстоко побив військовослужбовця. В результаті сильного побиття, двадцятисемирічний солдат втратив селезінку.
За інформацією, яку надав один з військовослужбовців Микола Закордонець, відомо, що випадок стався у військовій частині А2943.
Він повідомляє про те, що побиття сталося з-за того, що двадцятисемирічний В’ячеслав Явний в ході проведення занять дозволив собі покласти голову на парту. Таке порушення статуту розлютило старшину Сергія Липянина, і той ударив службовця кілька разів у живіт.
Після події військового довелося госпіталізувати в одну з районних лікарень, однак побої виявилися дуже сильними, і хлопцеві змушені були видалити селезінку.
Більш того, Закордонець наполягає, що командир неодноразово застосовував тілесні покарання по відношенню до В’ячеслава Явного. При цьому, він також розповів, що згаданий командир постійно перевищує свої повноваження. Так як він є родичем начальника штабу, його вчинки залишаються безкарними.
Свідки вже дали свідчення правоохоронцям. Повідомляється, що командира можуть позбавити волі на термін до десяти років.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*