Екс-депутати Верховної Ради Вілкул і Колесніков оголошені в розшук, – Луценко

etcetera.media

Екс-глава Генпрокуратури Юрій Луценко виступив із заявою про те, що колишнім парламентаріям Олександру Вілкулу і Дмитру Колесникову повідомили про підозру. Крім цього, їх оголосили в розшук.

etcetera.media

Луценко нагадав, що минулого року Регламентний комітет парламенту не дозволив притягнути їх до відповідальності. Після того, як вони втратили статус депутатів, їм змогли пред’явити звинувачення.

На сайті Генпрокуратури повідомляється, що підозру у зловживанні посадовими повноваженнями оголосили колишньому голові Дніпропетровської ОДА. При цьому, конкретне прізвище не зазначене. У ГПУ встановили, що протягом 2011 і 2012 років екс-глава адміністрації Дніпропетровської області всупереч закону надавав долі землі сільгосппризначення гірничо-збагачувальним комбінатам.

Відзначимо, що в зазначений період пост голови Дніпропетровської ОДА займав Вілкул.

Ще В одному повідомленні відомства, швидше за все, йдеться про Дмитра Колєснікова. Там сказано, що в період другого півріччя 2012 року екс-глава Агентства державного майна зловживав посадовими повноваженнями. В результаті цього стало можливе відчуження майна одного з держпідприємств.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*