Легалізація обігу зброї в Україні передчасна, — президент Зеленський

zbroya.info

Голова України Володимир Зеленський на сайті з електронними петиціями опублікував відповідь на звернення громадян щодо ініціативи дозволу обігу зброї серед цивільних осіб. Так, лідер зазначив, що рішення про легалізацію зброї передчасне, та він не може його підтримати.

Зеленський підкреслив, що правова політика нашої країни потребує удосконалення. Крім цього, в даний час тривають бойові дії на сході нашої країни, у зв’язку з чим, велика кількість зброї знаходиться в незаконному обігу.

Президент звернув увагу на те, що питання легалізації зброї необхідно детальніше вивчити та опрацювати, щоб у підсумку можна було прийняти правильне рішення. У цьому питанні, за словами президента, важливо не допускати додаткових умов для легковажного ставлення до життя людини.

Також відзначимо, що парламентарії з «Слуги народу» зареєстрували законопроект щодо зброї. Його авторами є нардепи Ігор Фріс та Олександр Матусевич.

Згідно з інформацією Фріса, проект закону містить у собі визначення про опис видів озброєння, питання щодо його зберігання та обігу, а також контролю за його застосуванням. Крім цього, передбачається створення Єдиного реєстру зброї. Також у законопроекті є норма про легалізацію незаконних видів озброєння.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*