Українці обурені умовами утримання VIP-злочинців у в’язницях

kharkiv.web2ua.com

У прес-центрі Державної кримінально-виправної служби інформують, що фігурантку кривавого дорожньо-транспортної пригоди в Харкові Олену Зайцеву відправлять відбувати термін Покровський виправний центр №79. Варто відзначити, що Зайцеву засудили до 10-ти років позбавлення волі, вона стане 4-й укладеної в кімнаті нового центру.

Водночас, в службі опублікували фотографії умов утримання в даному центрі. Так, кімнати дуже комфортні з хорошим ремонтом. При цьому, ув’язнені можуть користуватися душовими кабінами та пральними машинами.

Однак багато користувачів соціальних мереж обурилися тим, що ув’язнених утримують в подібних умовах.

Деякі користувачі відзначили, що умови, в яких вони проживають в Києві, набагато гірше, ніж в колонії для ув’язнених. При цьому, багато хто звернув увагу на те, що в дитячих лікарнях та санаторіях умови набагато гірше, ніж в колонії.

kharkiv.web2ua.com

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року Харкові сталася ДТП за участю Олени Зайцевої, яка рухалася на червоне світло. В ході руху, автомобіль зайцевої зіткнувся з іншим транспортним засобом та відлетів на тротуар, де збив 11 пішоходів. П’ятеро з постраждалих померли на місці, ще один – в лікарні. У лютому поточного року суд визнав винними в ДТП обох фігурантів та засудив кожного до 10 – ти років тюремного ув’язнення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*