Кабмін збільшить зарплату державних службовців України на 30%

bykvu.com

Костянтин Ващенко, який очолює Нацагентство з питань держслужби інформує, що в нашій країні заплановано реформування оплати праці. Уряд нашої країни має намір збільшити заробітну плату людям, які перебувають на державній службі. Кабінетом Міністрів буде розглянута концепція, надана Національним агентством.

Так, згідно з планом реформу, зарплата держслужбовців збільшиться на 30%. При цьому, на думку Ващенко, зростання заробітної плати має йти паралельно з ліквідацією всіх надбавок. Глава агентства пропонує залишити лише премію» за вислугу років”, оскільки вона стимулюватиме людей залишатися на державній службі.

Згідно з пропонованою концепцією, мінімальна заробітна плата повинна становити 3 прожиткових мінімуми. У зв’язку з цим, в середньому оклади держслужбовців збільшаться на 30%.

bykvu.com

Також керівник агентства, посилаючись на оцінки незалежних експертів, повідомив, що на нижньому і середньому рівнях заробітна плата державних службовців є конкурентно-ринковою, в той час, як заробітна плата держслужбовців на вищому рівні – немає. Але, за словами Ващенко, агентство буде намагатися забезпечити конкуренцію і на цьому рівні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*