Україна планує закупити газ в Євросоюзі за рахунок кредиту Європейського Банку

oligarh.media

На офіційному сайті держкомпанії «Нафтогаз» повідомили, що у зв’язку з нестачею газу в сховищах напередодні початку опалювального сезону, компанія має намір закупити природний газ в Євросоюзі. Відзначається, що покупку газу планують здійснити до кінця поточного року, а витратити на це – не менше 120 млн євро.

У повідомленні зазначено, що можливість покупки газу в ЄС з’явилася у зв’язку з наданням кредитних коштів Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Представники компанії підкреслили, що даний проект з постачання газу в Україну з Євросоюзу буде фактично знаходиться під контролем ЄБРР: банк візьме на себе функцію контролю за всіма контрактами, фінансування яких відбуватиметься за надані кредитні кошти. Крім того, всі процедури, в рамках реалізації даного проекту, будуть проходити за стандартами ЄС.

oligarh.media

Нагадаємо, що раніше керівництво компанії «Нафтогаз» заявляло про неминучу техногенну катастрофу в країні, якщо до початку опалювального сезону в сховища не надійдуть необхідні 20 млрд кубометрів газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*